Menu

FAQ

Często zadawane pytania

Rekrutacja

Możesz aplikować do nas po Swojemu - tak, jak chcesz. Możesz przesłać CV, List, Zdjęcia, lub opisać się w paru słowach. Opowiedz nam na początek o sobie tyle, na ile masz ochotę i w taki sposób, w jaki chcesz. Potem spotkamy się i porozmawiamy. Zgłoszenie możesz przestać bezpośrednio na maila lub poprzez messengera używając ikonki w prawym dolnym rogu :)


Nie. Zgłoś się do Nas bez ograniczania się do określonego stanowiska. Na podstawie Twojego zgłoszenia i rozmowy dopasujemy stanowisko pracy specjalnie dla Ciebie. Jeżeli masz pomysł na to, gdzie podobałoby Ci się najbardziej – chętnie się o tym dowiemy. Możesz też napisać nam w jakim dziale zupełnie siebie nie widzisz.


Po zapoznaniu się z Twoim zgłoszeniem, odezwiemy się do Ciebie. Telefonicznie lub mailowo aby ustalić datę i godzinę spotkania. W trakcie rozmowy będziemy chcieli jeszcze lepiej Cię poznać, dowiedzieć się, jaką jesteś osobą. Porozmawiamy też o konkretnych stanowiskach pracy oraz o wzajemnych oczekiwaniach. Do spotkania nie musisz przygotowywać się w żaden specjalny sposób – chyba, że zaznaczymy to w zaproszeniu. W czasie spotkania oprowadzimy cię po Firmie zobaczysz jak wygląda fabryka i stanowiska pracy, zaprosimy Cię na spotkanie z Twoim przyszłym liderem jak najszybciej damy Ci znać jaka jest nasza propozycja.


Praca

Zatrudniamy na wiele różnych stanowisk, w wielu działach. Dlatego nie stworzyliśmy tradycyjnej listy wymagań dla naszych kandydatów.


Absolutnie nie! Szukamy talentów i ludzi z potencjałem. Naszych pracowników rekrutujemy w oparciu o chęci, zapewniamy im wszystkie potrzebne szkolenia. Potrzebujemy szczerych, zaangażowanych, kreatywnych ludzi, którzy podzielają nasze wartości. Chcemy pracować z ludźmi, którzy oprócz gotowości do realizacji aktualnych zadań będą mieli zapał do rozwijania się w przyszłości.


Każdy nowy pracownik rozpoczyna pracę od szkolenia wprowadzającego, tzw. INTRO. Celem szkolenia INTRO jest zapoznanie pracownika z naszą kulturą, standardami, wartościami i zasadami. W ramach przygotowania do pracy nasi pracownicy przechodzą szkolenia zapewniające wiedzę niezbędną do wykonywania przyszłych obowiązków.


Podstawą zatrudnienia jest umowa o pracę. Pierwsza proponowana umowa zawierana jest na trzy lub sześć miesięcy (okres próbny). Kolejną umową jest umowa na czas nieokreślony lub określony.


Godziny pracy w VanProtech 6:00-14:00 /14:00- 22:00 dwa działy 22:00-6:00 Przestrzegamy prawnych limitów czasu pracy, co oznacza pracę średnio 40 godzin tygodniowo przy pełnym wymiarze czasu pracy. Elastyczne godziny pracy dla pracowników administracyjnych.


Kariera

Każdy ma talent, który zasługuje na rozwój. Dlatego dajemy ludziom nieograniczone możliwości rozwoju. Pracownicy sami decydują, w jakim obszarze chcą się specjalizować – mogą kontynuować karierę w dziale, w którym pracują, lub spróbować swoich sił w innym. Rekrutację na każde stanowisko zaczynamy wewnątrz firmy, co daje pracownikom większe szanse rozwoju. Mogą oni poszerzać swoje doświadczenie i budować kompetencje na nowym stanowisku, w nowym dziale lub w jednym z krajów, w których obecna jest Nasza firma